Stylové baťůžky nahrazují kabelky!

Jste zvyklá mít při ruce neustále kabelku? Je to samozřejmé, protože ta je dnes nezbytným módním doplňkem každé ženy, která v ní tak má při ruce vše, co může během dne potřebovat. My vám ukážeme, že ji můžete nahradit i něčím stylovějším. A to zajímavým batůžkem.

Má to hlavně praktické vlastnosti

Že nevíte, podle čeho se při nákupu přes internet rozhodnout? Když si porovnáte velikost batohu a klasické kabelky, je celkem jasné, kam se vám vejde více vašich nezbytností. Pokud potřebujete mít při ruce věci na celý den, je jasné, že kabelka by vám stačila jenom těžko. Stylový batůžek se tak stane její praktičtější alternativou, ve které můžete mít vše, bez čeho se během dne neobejdete. Kabelku tak můžete bez obav nechat doma, protože ji nevyužijete.

Ulevíte i svému pohybovému aparátu

Máte kabelku doslova nacpanou k prasknutí, což se projevuje i na tom, kolik konkrétně váží? Potom si buďte jista, že nošením na jednom rameni si výrazně poškozujete váš pohybový aparát. Nejenom, že se to může projevit v pozdějším věku, ale už nyní můžete pociťovat celkem pravidelnou a velkou bolest. A to hlavně v oblasti zad, ale i v oblasti ramen.

Budete trendy

Tím, že nahradíte kabelku zajímavým batohem, docílíte i toho, že budete skutečně trendy. A jaké možnosti zvolit, abyste měla styl? Pokud jde o materiál, tak jasně dominuje kůže. A to jak ta přírodní, tak to může být i kůže umělá. Ty jsou dobrou volbou hlavně pro ženy a dívky, které chtějí být elegantní. A co když chcete vyčnívat? Nebojte se různých extravagantních modelů. Mohou být spojeny s netradičním potiskem, různými nášivkami a doplňky, stejně jako frčí na první pohled nepřehlédnutelné metalické barvu. Pokud vám něco z toho u klasické kabelky přijde až moc, buďte si jista, že mít takový batoh na zádech bude spojeno s tím, že vám to bude dokonale slušet. Za všech okolností. Ideální volba hlavně na volnočasové nošení.

Publikováno: 10. 10. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda | Doplňky

Autor: Romana Štefanová