Briliantové šperky promění každou ženu ve výjimečnou bytost

Každá žena i v dospělém věku stále touží zažívat výjimečné okamžiky, kdy se alespoň v duchu, může cítit jako princezna. Bez ohledu na příležitost jsou to právě dárky v podobě luxusních šperků, které ženám toto přání plní. Ať už dostane náhrdelník, náušnice, diamantový prsten či náramek, vždy bude ohromena.

Nebojte se brilianty běžně nosit, záleží však na typu šperku

Brilianty určitě nepatří ke šperkům, které si kupujeme nebo dostáváme běžně. To ale není důvod, proč by se neměl stát vaší součástí, pokud jde např. o zásnubní prsten nebo jemné náušnice. Pokud briliantový šperk reprezentuje minimalistický styl, který se vám hodí téměř ke všemu. Pak není důvod briliantové šperky nenosit každý den. Jen dejte pozor na kombinace ostatních šperků, které k němu zvolíte. Buď briliant nechte vyniknout úplně sólo, nebo k němu zvolte takové šperky, které se vzájemně doplňují.

Větší brože, okázalé náušnice a náhrdelníky patří pouze na slavnostní příležitosti

Pokud jde o skutečně výrazné až nepřehlédnutelné briliantové šperky, ty noste opravdu jen na odpovídající společenské události. Významné plesy, opery, slavnostní večery. Takový šperk si vysloveně říká o to, že musí vyniknout. Proto by se mel nosit vždy samostatně nebo v celém setu. Jiné varianty jsou společensky nepřípustné.

Výběr briliantu vždy přizpůsobte stylu ostatních doplňků obdarované

Nákupem briliantového šperku vždy vyjadřujete osobnější vztah než jakýmkoliv jiným dárkem. Proto vybírejte pečlivě a určitě se neuklidňujte potencionální možností výměny. To je v tomto případě až to krajní řešení. Jste-li v situaci, kdy se opravdu nemáte s kým poradit, soustřeďte se na styl jejího oblečení, jeho barevnost, ale také na typ pleti, typ hodinek a ostatních šperků. Samozřejmě důležitý je také věk a příležitosti, kde brilianty může vynosit. Briliantovým šperkem se člověku zapíšete do srdce na celý život. Proto by byla škoda nenechat jej správně vyniknout.

Publikováno: 25. 11. 2019

Kategorie: Móda | Šperky

Autor: Romana Štefanová