Módní trendy pro rok 2019: Víme první, co bude příští rok IN

Jaro je pro milovníky módy nejkrásnějším obdobím v roce, protože začínají platit nové trendy. A ačkoliv do příští obměny šatníku ještě nějaký ten měsíc zbývá, již nyní můžete začít plánovat, v čem napřesrok oslníte známé. Světoví návrháři si již svou premiéru odbyli a na prestižních týdnech módy představili horké novinky. Na co se můžete těšit?

Vládnout bude žlutá

Možná se nestane barvou roku, ale je více než zřejmé, že půjde o jednu z hlavních a nejoblíbenějších barev. Žlutá pánská trička s potiskem, žluté šortky, žlutí tílka i žluté pánské mikiny... Ať už si na sebe oblečete cokoliv, v případě žluté rozhodně neuděláte chybu. Barvy ultra violet a millennial pink jsou zkrátka za zenitem – ale že jsme si je užili!

Malé bílé

Co jsou to malé černé, snad vysvětlovat nemusíme. Anebo ano? Jedná se o LBD neboli little black dressčerné pouzdrové šaty, které by neměla chybět v šatníku žádné ženy. V roce 2019 by na ramínku hned vedle nich měly viset ještě malé bílé. Budou všude, kam se podíváte a je jen na vás, zda zvolíte volánkovou či sportovně laděnou variantu.

Nadýchané rukávy

Nedáte dopustit na 80. léta? Pak se vám bude příští rok dobře dýchat. V kurzu bude mnoho prvků z osmdesátek včetně nadýchaných a nařasených krátkých rukávů. Objeví se na šatech a halenkách a budou vypadat skvěle.

Vesty

Na přehlídkách byly vidět také vesty. A ne ledajaké: oversized neboli prodloužené vesty se stanou jedním z největších hitů. Pořídíte-li pár stylových kousků, rozhodně se vám na ně nebude prášit – v roce 2019 je vynosíte více než kdy jindy.

Publikováno: 12. 12. 2018

Kategorie: Móda | Trendy

Autor: Romana Štefanová

Tagy: módní trendy 2019