5 tipů na uplatnění placek se spínacím špendlíkem. Budete se divit

Placky se spínacím špendlíkem nabízí obrovské možnosti uplatnění. Použít se dají jak pro soukromé účely, tak pro skupiny. Využijete je jako dárek anebo způsob vyjádření vlastního názoru. Poslouží také jako odměna na různých sportovních soutěžích pro děti i dospělé. Přinášíme pět tipů, k jakým konkrétním účelům lze placky použít?

1. Jmenovky, které jsou in

Pořádáte školní sraz po letech a bojíte se, že se bývalí spolužáci již nepoznají? Anebo hledáte originální jmenovky na ještě originálnější svatbu? Placky se uplatní všude, kde mohou nahradit klasické papírové jmenovky, které již trochu vyšly z módy. Pomohou rozpoznat kdo je kdo na veletrhu, výstavě anebo firemní prezentaci. Přirozeným způsobem odhalí role jednotlivých účastníků při vítání nováčků ve firmě.

2. Reklamní předměty

Placky jsou pro reklamu jako stvořené. Výroba placek je velmi levná, takže je možné jich naráz zadat větší množství, abyste měli dostatek pro rozdávání zákazníkům na veletrhu či firemní prezentaci. Placky pomohou podpořit nejen prodej, ale také povědomí o značce, vaše logo a celou firmu.

3. Pusťte placky do informačních center

I v turistických informačních centrech mají placky se spínacím špendlíkem svoje místo. Hned vedle magnetků na lednici. Díky nízké ceně jsou ideálním dárkem, který si můžete přivézt z výletu, ale také překvapením pro vaše blízké. Propagovat plackami je možné konkrétní město, historickou památku anebo akci či výročí.

4. Řekněte to plackou

Slaví některý z vašich příbuzných kulaté jubileum? Pak si tato příležitost žádá něco speciálního. Plackou můžete připomenout svatební den, který se udál před mořem let anebo narození vytouženého potomka.

5. Placky jen tak, pro radost

Placky nemusíte objednávat vždy jen za konkrétním účelem. Udělejte si zkrátka radost. Vlastní placku na batoh si můžete navrhnout sami během několika minut a vaši šikovnost a odhodlání vám může připomínat poté ještě hodně dlouho. Placka je totiž skvělým módním doplňkem, který dokáže ozdobit jakýkoliv svršek, nejenom batoh nebo bundu. Když už si jednou dáte práci s návrhem placky, můžete ji darovat jako dárek někomu blízkému. I maličkost, která je darovaná od srdce, může způsobit obrovskou radost.

Publikováno: 02. 09. 2021

Kategorie: Móda | Praktické rady

Autor: Romana Štefanová