Všemi mastmi mazaní…

K vašemu zdravějšímu já mohou, kromě bylinek, přispět i bylinné masti od Dr. Popova. Ty jsou vyrobené z vepřového sádla, vybraných bylin a dalších přírodních složek a přinášejí velkou úlevu od kosmetických a zdravotních problémů. Nejčastěji léčí poraněnou kůži, ovšem účinkem se neminou ani u bolestí kloubů a svalů. Použít je můžete nejen na pleť, nýbrž na celé tělo. Zdravé mazání od Dr. Popova si opravdu užijete.

Výhody vnější aplikace bylinek

Bylinky má řada lidí spojené především s pravidelnou pitnou kúrou. Ta ovšem nemusí být jediným prostředkem pro váš zdravější životní styl. Doplnit ji mohou i bylinky zpracované do léčivého mazání. Masti od Dr. Popova jsou toho zářným příkladem. Kombinují čisté vepřové sádlo a extrakt z vybraných bylin doplněný o další přírodní složky. Jsou balené v malé dóze, kterou si můžete vzít všude s sebou. Protože jsou však tyto masti docela mastné a jejich aplikace má jistá pravidla, úplně nejlepší bude, když si krabičku s mastí necháte doma v koupelně. Masti od Dr. Popova nabízejí vnější aplikaci bylinných složek, která má řadu výhod. Mezi ně patří rychlý kontakt s postiženým místem, rychlé ošetření, příjemné pocity při masírování pokožky mastí a hezká vůně. V případě řady mastí od Dr. Popova je velkou výhodou i přírodní složení a široká nabídka, z které si pro sebe vyberete více než jen jednu léčivou mastičku.

Jak se správně mazat mastí?

Aby bylo mazání mastí příjemné, je potřeba dodržovat určité postupy. Kvůli tomu, že základ bylinných mastí od Dr. Popova tvoří vepřové sádlo, je pokožka po namazání mastná a pod make-up ne příliš vhodná, také může mastí namazaná kůže zašpinit oblečení. Proto se doporučuje mast aplikovat vždy brzy ráno nebo před spaním. Před aplikací masti pokožku omyjte teplou vodou bez mýdla a osušte ji. Naberte jen malé množství masti na prst a místo jemně masírujte alespoň 2 minuty.

Jaké masti si vybrat?

Z různorodé nabídky mastí od Dr. Popova si můžete vybrat například kostivalovou mast určenou pro sportovce, těžce pracující lidi a dlouhodobě ležící pacienty. Mast urychluje vstřebávání podlitin, je výborná na proleženiny, ulevuje bolavým kloubům, kostem a svalům. Kromě kostivalu obsahuje i tymián, měsíček a jalovec. Na léčbu akné můžete jít pravidelným používáním lnicové masti od Dr. Popova, která má výborné léčivé, uklidňující a regenerační účinky. Jako pohlazení na rozpraskané paty, ruce a rty bude působit propolisová mast s medem, kterou lze použít i k léčbě lupénky, bércových vředů a zahnisaných ranek. Nabídka mastí je však mnohem širší. Podle zdravotních potíží můžete zvolit tea tree mast, žindavovou mast, arnikovou či lopuchovou mast. Všechny masti lze vhodně zkombinovat s bylinnými čaji. Nejedna mast od Dr. Popova může být i vhodným dárkem pro vaše blízké. Více na www.Cestabylin.cz

Publikováno: 15. 08. 2018

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Romana Štefanová