Letošní trendy dvoudílných plavek

Dvoudílné plavky jsou osvědčenou klasikou. Ideální volba pro ty ženy, které se nestydí ukázat svou postavu, nebo pro ty ženy, které chtějí mít své tělo opálené co možná nejvíce. Lákadlem je, že módní trendy dvoudílných plavek se neustále posouvají. Při výběru to nemusí být jenom obyčejné jednobarevné modely, ale něco mnohem zajímavějšího.

Stylové šperky

Myslíte si, že šperky patří jenom na ruce, na uši, nebo třeba na krk? Rozhodně ne. Mohou patřit také na plavky. A to ukazují módní trendy dvoudílných plavek. Právě šperk, třeba v podobě decentního kamínku, může být zajímavou a velmi příjemnou ozdobou v oblasti horního dílu. Stejně tak se stávají hitem i různé řetízky, které jsou na plavkách jako stylový doplněk. I když dobře vypadají, je dobré být při koupání opatrná. Stačí nešikovný pohyb a mohou skončit na dně moře.

Zajímavé krajky

Krajky nemusí být jenom symbolem spodního prádla. Stále častěji se objevují také u plavek. A to s cílem podpořit jejich originální vzhled a celkovou unikátní rafinovanost. Použití krajky může být podobné, jako u spodního prádla. Může být použita jenom na okraje nebo lemy, stejně jako může být z větší části využita u celkového střihu daných plavek.

Netradiční střihy

Nemusí to být jenom klasický střih plavek. Pokud hledáte něco originálního, najdete na pultech obchodů i střihy, které jsou opravu netradiční. Hitem jsou rozhodně různé retro provedení, čemuž odpovídá střih jak horního dílu, tak i spodního, které klasické kalhotky připomíná stále méně. Otevřete si módní časopis starý pár desítek let a přesně uvidíte, co máme na mysli.

Odvážné modely

Na trhu však najdete i jasný protipól výše zmíněnému trendu. Jsou t modely, které jsou velmi odvážné. Minimalistické střihy, a s nimi spojené použití tenkých šňůrek jsou vyhledávanou kombinací u těch žen, které mají dokonalou postavu a neváhají ji ukázat.

Publikováno: 15. 11. 2017

Kategorie: Móda | Trendy

Autor: Romana Štefanová