Chystáte se u něj poprvé přespat? Přečtěte si, co si vzít s sebou!

Konečně jste se dočkala. Přítel vám nabídl, abyste u něj strávila noc, což by mohlo znamenat i to, že vám brzy navrhne společné bydlení. Ale co když něco pokazíte a nebudete vypadat perfektně, jak je u vás zvykem? Nebojte se - pokud vás má opravdu rád, jistě nad módními přešlapy přivře oči. A když se budete řídit následujícími pravidly, zabodujete.

Jedna noc není stěhování

První společně strávená noc je dobrý začátek, ale neměla byste z toho dělat stěhování. Proto si s sebou vezměte jen to nejdůležitější. Tedy základní hygienické potřeby v podobě kartáčku a pasty, dámské pyžamo a…? Chybu určitě neuděláte, když si přibalíte jedny čisté dámské ponožky.

Pohodlné a přitom stylové je dámské pyžamo značky Molvy

Přítel se jistě neurazí, když si s sebou vezmete kosmetickou taštičku. Na druhou stranu je první společná noc ideální příležitost, v rámci které si můžete vyzkoušet, zda se mu budete líbit přirozená.

Jak předejít rannímu ptačímu hnízdu?

Obáváte se, že vaše vlasy budou ráno vypadat šíleně? Když si hřívu před spaním rozčešete a dáte do volnějšího culíku, ranní číro se konat nebude. Trápí-li vás mastnější vlasy, použijte před spaním suchý šampon.

V čem spát?

Ženy výběr pyžama řeší mnohem více než muži. Ti obvykle preferují pohodlná pánská pyžama, případně si vezmou volnější tričko a trenýrky. Měla byste zvolit podobný přístup - nemá smysl, abyste se nutila do krajkové košilky, když se v ní nebudete cítit dobře. Na druhou stranu se raději vyhněte experimentům v podobě tátova obnošeného trika. Jako dobrá volba se jeví například tričko a kraťásky.

Tričko a pohodlné kraťásky jsou sázka na jistotu

Hlavně v klidu

Bez ohledu na to, zda si zapomenete přibalit něco “důležitého”, nebuďte z první společně strávené noci nervózní. Zbytečně byste své pocity přenesla na partnera a ani jeden byste si to neužili. Hlavní je zůstat v klidu a brát věci s nadhledem.

Publikováno: 15. 01. 2019

Kategorie: Móda | Praktické rady

Autor: Romana Štefanová