Peněženka jako módní doplněk aneb 3 tipy na TOP kousky

Peněženky dnes již nejsou pouze jakousi přenosnou kapsou na peníze a základní doklady, ale zároveň mají estetickou funkci – a to zvlášť ty, které jsou určené pro něžné pohlaví. Proto jsme si pro vás připravili 3 tipy na dámské peněženky, které jednak poskytnou spolehlivý úkryt bankovkám, mincím či platebním kartám, a jednak poslouží jako luxusní módní doplněk na ples, ale i pro každodenní nošení. Následující kousky jsme našli u známého prodejce peněženek Ahal.

Stylová peněženka Loren, která se hodí ke všemu

Černá se jako univerzální barva hodí téměř k jakémukoliv oblečení. Proto jsme do našeho seznamu jako první zařadili tuto černou dámskou peněženku od firmy Loren s rozměry 19×9×3 cm, kterou na přední straně zdobí 3 řady krystalků. Po otevření se vám naskytne pohled na mincovník s uzavíráním na zip, 8 kapes na karty a 3 velké kapsy na bankovky. Do velké průhledné kapsy si můžete dát fotku vašich nejbližších. Tuto peněženku z pravé kůže pořídíte za dostupnou cenu kolem 900,- korun. K dispozici je přitom i červená varianta.

Jdete na ples? Modrá je dobrá!

Vskutku luxusní řešení, vhodné jako módní doplněk k modrému, ale i třeba černému nebo bílému outfitu, představuje tato luxusní modrá dámská kožená peněženka z dílny výrobce Peterson. Na přední straně lakované kvalitní kůži dominuje lesklý dekorativní proužek, který ladí s nápisem značky. Uvnitř této velké peněženky s rozměry 19×9,5×3,5 cm je vedle 3 velkých kapes na bankovky i velký mincovník, průhledná kapsa a v součtu 13 kapes na karty. Oceníte i 2 skryté kapsy. Cena této peněženky se pohybuje kolem 1.350,- Kč. Skvělé řešení v poměru cena/výkon!

Máte rádi květované dekory?

Opakem k dvěma prvním peněženkám, které jsou spíše konzervativní, je náš třetí tip na peněženku Miss Lulu s květovaným dekorem. Ta je vyrobená z bavlněného a navíc voskovaného plátna, které napomáhá ke zvýšené odolnosti a životnosti peněženky. Do prkenice o rozměrech 17×10×4 cm se vejde 11 karet, a nadto můžete samozřejmě počítat s velkou kapsou na bankovky, 1 průhlednou kapsou a 2 skrytými. Součástí je rovněž mincovník členěný na 2 části. Pro svůj design se tato květovaná Miss Lulu hodí zejména ke světlým, květovaným a letním šatům. Pořídíte ji za cca 500,- korun.

Publikováno: 21. 02. 2019

Kategorie: Móda | Doplňky

Autor: Romana Štefanová