Nakupování spodního prádla online? Nemějte z něj strach, kvalitní e-shopy vás navedou, jaký střih spodního vám dokonale sedne

Nejlepší spodní prádlo je to, ve kterém se cítíme přitažlivě, aniž by nutně muselo jít o eroticky laděný model, a zároveň od první chvíle ani nevíme, že jej máme na sobě. Najít však přesně padnoucí „komplet“ nebo vůbec vědět, jak vyladit své tělesné křivky, prakticky rozhodně není otázkou pár minut a většinou ani jednoho obchodu. Nákupy přes internet nám to však značně zjednodušují nejen pestrým výběrem.

S online nákupy spodního prádla máte okamžitě přehled

Díky nákupům přes internet, získáte rychlý přehled o všech možnostech střihů, barev i materiálů. I s jasnou představou, tak můžete lépe posoudit rozdíly mezi jednotlivými modely, ale také objevit novinky, o kterých jste třeba dosud nevěděli. Na modelkách se můžete lépe inspirovat, jaká barva sluší konkrétnímu typu pleti. Rámcově vidíte také to, jak se který model umí přizpůsobit tělu nebo naopak jaké nedostatky se v tomto směru mohou vyskytnout. Právě barvy spodního prádla a příjemnost použitých materiálů, stejně jako jejich stálost při častém používání, bývají největším rizikem nakupování spodního prádla prostřednictvím internetu.

Struktura e-shopu vás intuitivně navádí prostřednictvím kategorií

O kvalitě e-shopu jednoznačně napovídá struktura, jakou zboží nabízejí. Hlavní kategorie spolu s blíže specifikovanými podkategoriemi vám samy napoví, na co všechno byste se měli při svém výběru soustředit, abyste byli spokojeni. Poté, co výběr zúžíte podle materiálu, předpokládaného střihu a tvaru nezapomeňte určit také správnou velikost. Zdánlivě stejná označení se ve výsledku mohou značně rozcházet.

Svou velikost, místo tabulek, raději ověřte poradcem s velikostí

Poradce pro určení velikosti, je vždy spolehlivější než tabulky s rozmezím mír. Pokud máte tu možnost, vyplňte pár specifičtějších otázek ohledně typu a vašich skutečných mír spodního prádla. Tento malý test „vyklikáte“ za pár minut a dostanete jasný výsledek, jakou velikost i styl si vybrat, abyste doma byli spokojeni. Neváhejte se případně na cokoliv zeptat pomocí kontaktního formuláře nebo online podpory.

Pište a čtěte recenze vybraných typů spodního prádla

Věnujte pozornost popiskům u spodního prádla, stejně jako zpětným reakcím přímo od zákazníků. O každém seriózním e-shopu najdete nějaké hodnocení. Ať už celkového obchodu nebo konkrétního zboží. Názor někoho, kdo měl vámi vybrané zboží v ruce, vyjasní pochybnosti. Proto neváhejte číst, ale také psát vše podstatné o kvalitě a provedení spodního prádla.

Online nákup je většinou za nižší cenu, kterou si můžete ještě vylepšit

Nespornou výhodou nákupu přes internet je nižší cena. Obchodník totiž nemusí platit zaměstnance ani prostory, a tak vás to vyjde levněji, a to včetně poštovného. Online nákupy mají často stanovenou částku, nad kterou je doprava zdarma nebo se nabízejí další možnosti, jak cenu ještě snížit. Navíc můžete nakupovat se slevovými kupony. Vyzkoušejte například tento Astratex slevový kupon nebo jinou slevu z Kuponer.cz a ušetříte příjemnou částku!

Nezapomínejte na obchodní podmínky a dostupnost zboží

Abyste si mohli radost ze zakoupeného zboží užívat co nejdříve, informujte se o dostupnosti zboží, systému odesílání a obchodních podmínkách. Předejdete případným nepříjemnostem či zklamání z dlouhého čekání na vysněné spodní prádlo.

Nemějte výčitky z vrácení nevhodně zvoleného prádla

Pokud model neodpovídá vašim očekáváním, nevadí, vždy máte 10 – 30 dní na bezplatné vrácení. Nechte si vše projít hlavou, prádlo nechte pár dní doma a ještě jej s odstupem vyzkoušejte. Teprve pak klidně pošlete zpět. Lhůta na vrácení začíná dnem doručení zboží. Během deseti dnů je vrácení bez udání důvodu, ale i poté se s internetovým obchodem většinou domluvíte. Záleží na obchodních podmínkách. Přesvědčte i vy, že v rafinovaně v krásném spodním prádle je sexy každá postava. Nakupujte v pohodlí a zkoušejte doma a beze studu. Vaše sebevědomí také potřebuje opečovávat.

Publikováno: 15. 07. 2019

Kategorie: Móda | Praktické rady

Autor: Romana Štefanová