Tipy pro muže: Jakým módním dárkem potěšit ženu o letošních Vánocích?

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Vánoce se blíží mílovými kroky a kdo nechá nákupy dárků na poslední chvíli, semele ho stres. Nehledě na riziko beznadějně vyprodaných regálů a extrémně vytížených dopravců. Suma sumárum je ideální nákupní doba právě teď a my vás, nerozhodní pánové, navedeme na správnou cestu. V případě následujících módních dárků chybu neuděláte. Naopak se setkáte s nepředstíranou radostí. Jdeme na věc.

Značkové spodní prádlo

Vybrat módní dárky pro ženy bývá fuška. Dámy si leccos koupí samy a většinou se o tajných snech dělí s kamarádkami, ne s partnerem. Na druhou stranu jsou věci, které se v ženském šatníku rozhodně neztratí. Jednou z nich je kvalitní spodní prádlo. Takže pokud si troufáte odhadnout velikost, dopřejte své milované pár originálních kousků se štítky renomovaných výrobců. Sázkou na jistotu jsou CK, Victoria's Secret či Diesel.

Stylová kabelka

Ženy jich mohou mít třeba tucet a stejně si budou stěžovat na nedostatek. Kabelky prostě milují a rády je střídají, aby perfektně doplnili aktuální outfit. A stejně jako v případě prádla se vyplácí sázka na známé značky, ale na druhou stranu není nemožné zabodovat i se stylovou „noname“ kabelkou.

Fakt vychytané botičky

Pokud je výběr spodního prádla nevděčná záležitost, pak jsou boty „vyšší dívčí“. Ale pokud úkol zvládnete, budiž vám odměnou titul nejlepšího muže na Zemi. Tedy alespoň v rámci Štědrého dne. Mezi top kousky obuvi válcující módní svět patří plastové boty Melissa, kultovní tenisky Converse, ale také modely značky Tommy Hilfiger.

Sympatická drobnost

[gallery columns="2" link="none" size="medium" ids="115,114"] Netroufáte-li si na nákup žádné z výše uvedených věcí nebo jen nemáte dostatečně velký rozpočet, nezoufejte, Zabodovat můžete i se zdánlivou drobností – ale budete muset zapojit důvtip a vybrat vážně nevšední kousek. Příklad? Třeba kosmetické zrcátko poseté krystaly Swarovski, papuče stylizované do chundelaté ovečky nebo rozkošnou klíčenku. Nepřeberné množství inspirace najdete na darek.cz, kde stejně snadno seženete také dárky pro děti a ostatní členy rodiny.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Móda | Praktické rady

Autor: Romana Štefanová