Neonové barvy pro městskou módu

Městská móda je poměrně specifická, jelikož o ní můžeme říci, že nabídne mnoho zajímavých kombinací, možnost volit pohodlné modely, stejně jako je spojena s netradičními barvami. Do popředí se dostávají hlavně neonové barvy. Ty jsou hitem především ve spojení s jarním nebo letním outfitem. Podívejte se na několik příkladů toho, jaké barvy jsou hitem.

Výrazná modrá barva

Osvědčený odstín, který v souvislosti s městkou módou zaručeně nezklame. Pokud hledáte zajímavé neonové barvy, s touto rozhodně nešlápnete vedle. Ideální je, pokud je v tomto odstínu pořízený třeba stylový top, nebo i lehká blůzka. V souvislosti s letním obdobím nemusí být na škodu, když se jedná o prodyšné a také lehce průsvitné provedení.

Svítivá zelená

Jeden z odstínů, která si vybaví většina lidí, pokud se řekne neonová barva. Jde o barvu velmi výraznou, se kterou se v davu zaručeně neztratíte. Pokud s ní chcete doplnit svůj jarní, nebo i letní outfit, nic nezkazíte, když si pořídíte jednoduchý stylový svetřík. Budete v něm jak velmi dobře vypadat, tak oceníte i jeho praktické vlastnosti. Při chladnějších dnech vás dokáže dokonale zahřát.

Oranžová nikdy nezklame

Tato barva nemusí být jenom klasickou variantou. Pokud zvolíte lehce svítivý odstín, máte jistotu, že na sobě budete mít tolik vyhledávaný neonový odstín. A jaký kousek oblečení si v této barvě pořídit? Co takhle stylové tričko, nebo zajímavé tílko? V obou případech nic tak získáte pohodlné volnočasové oblečení, a to i na ty nejteplejší dny v týdnu.

Na růžovou nezapomínejte

Myslíte si, že jsme zapomněli na jeden ze základních odstínů, který patří do segmentu neonových barev? Určitě ne. Právě růžovou jsme si nechali na konec. Ve svém výraznějším provedení rozhodně nebude vypadat tak sladce, jak ji mnozí často charakterizují. Pokud tuto barvu chcete mít ve svém šatníku, zkuste třeba volnější košili.

Publikováno: 29. 11. 2017

Kategorie: Móda | Trendy

Autor: Romana Štefanová