Módní Instagramové kanály

Chcete sledovat aktuální trendy ve světě módy, ale nevíte kde? Žijeme v době internetu a sociálních sítí. A právě toto je cesta, kterou byste měli začít využívat. Podívejte se s námi na nejznámější Instagramové kanály, které rozhodně stojí za to sledovat.

Aleali May

Poměrně známá módní blogerka, která se na svém Instagramu věnuje výtvarnému umění, životnímu stylu a pochopitelně také současné módě. Pokud je důvod, proč je tak oblíbená, musíme ho najít v tom, že má vždy dokonale čistý a jednoduchý styl, který mnohdy vychází z kombinace světlých a tmavých odstínů.

Anna Dello Russo

Tato žena je editorkou časopisu Vogue, a to konkrétně v Japonsku. A jelikož tato země je vyhlášená mnohými netradičními věcmi, musíme se zaměřit i na její Instagramový kanál. Proč? Jelikož na něm můžete vidět naprosto neočekávané a netradiční módní úlety. Nejenom, že v daném oblečení chodí tato známá módní ikona, ale často v nich chodí i různé modelky na přehlídkových molech.

Garance Doré

Pokud se ve světě módy alespoň trochu pohybujete, jistě vám toto jméno není nijak cizí. V souvislosti s tím doporučíme sledovat hned dva profily této blogerky. Proč? Jelikož jeden je zaměřený výhradně jenom na její osobní styl a vkus, zatímco druhý je zaměřený na její profesní směr, spojený s představováním různých produktových kolekcí.

Fashioncabine

Jeden z naprosto unikátních Instagram profilů, jehož cílem je specializovat se především na módu z ulice. Jde tedy o jeden z profilů, který se může stát dobrou inspirací pro mnohé ženy, které chtějí vypadat stylově a moderně. A to v modelech, které jsou v rámci butiků a módních domů běžně k dostání, a zároveň se nejedná o nijak extravagantní modely, které jsou mnohdy známé hlavně z přehlídkových mol. I když pár zákulisních fotek také nechybí, hlavní a základní směr tohoto profilu je pevně daný.

Publikováno: 20. 12. 2017

Kategorie: Móda | Trendy

Autor: Romana Štefanová