Blíží se Vánoce a stále přemýšlíte co koupit? Máme pro vás pár tipů!

Zejména pro rodiče i prarodiče je každým rokem stále těžší kupovat vánoční dárky. Pokud se jich zeptáte, najednou vše mají a zbytečnosti nechtějí. Mohl by je tedy potěšit praktický dárek! Ale takový dárek, se kterým jsou běžné činnosti zábavnější, ale hlavně rychlejší a méně únavné. A navíc si na vás vzpomenou vždy, když jej použijí. Což může být velice často. Mrkněte na našich několik tipů, které jsou opravdu jednoduché na užívání, ale jejich pomoc je k nezaplacení.

Podlaha v mžiku čistá bez kýble i vysavače

Podlahové myčky uklidí během několika minut drobky, prach i vlasy stejně, jako rozlité víno, džus nebo kečup, a to v jediném kroku. Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless šetří čas a zanechává pevné podlahy zářivě čisté. Odstraní suché i mokré nečistoty a plochy po setření uschnou během chvilky. Proto je vhodná i na dřevěné parkety nebo speciální dřevěné podlahy. Díky speciální stanici může být neustále po ruce.

Baterie umožňuje volný pohyb bez obtížných kabelů. Funkce BOOST si obratem poradí i se zaschlými skvrnami. Lehká konstrukce a otočný kloub umožňují úklid i pod nábytkem.

Tlaková bateriová pistole na chalupu, zahradu i zalévání

S ruční tlakovou myčkou KHB 6 Battery Set vyčistíte, nezávisle na elektrické přípojce, kolo, hračky nebo věci okolo domu jako je zahradní nábytek, nářadí či květináče. S použitím samonasávací hadice můžete využívat i alternativní zdroje vody. Tlaková myčka nabízí střední tlak max. 24 barů. Součástí příslušenství je baterie 16 V s technologií reálného času, tryska s plochým paprskem pro šetrné čištění a rotační tryska na intenzivnější znečištění.

Jak krásná jsou 3 rychleji umytá okna bez volavých zad

Okenní vysavač Kärcher WV 6 Plus je lehounký, má ergonomický tvar a perfektně padne do ruky. Nezanechává šmouhy ani kapky. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Tekutý inovativní silikon skvěle přilne k povrchu, a proto s ním vyčistíte okna opravdu až do okrajů. Díky výkonné baterii vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat.

Děda má oškrábáno jedna dvě!

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

Více o praktických dárcích zjistíte na www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz.

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Štefanová