Stylové roušky dávají ochraně před koronavirem nový rozměr

Roušky nosíme již téměř rok a pravdou je, že naprosté většině lidí lezou krkem. Ale najdou se i tací, kteří si v rouškách našli zalíbení. Důvod je prostý – nosí roušky s vymazleným designem. Ze zdravotnického ochranného prostředku se díky osobitému potisku stává módní doplněk, který perfektně umocní dojem z outfitu. My jsme se zaměřili na luxusní roušky z Rouškoshopu. Proč byste si měli pár kousků pořídit i vy?

Stylová, ale přesto funkční ochrana

Rouskoshop.cz nabízí vskutku široké spektrum roušek. V nabídce najdete stylové roušky pro ženy, muže i děti v různých designových provedeních. Vyrábí se v české profesionální dílně (tzn. žádná „Čína“), a to z polyesteru (vnější vrstva) a textilie s aktivním stříbrem, které zamezuje šíření mikroorganismů. Suma sumárum, jde o roušky, které nejenže dobře vypadají, ale zároveň fungují, a navrch se příjemně nosí. Pokud máte dost roušek, jejichž nošení je spíše utrpením, máte nejvyšší čas na nákup po všech stránkách lepších kousků.

Jaké designy roušek v nabídce najdete?

Na své si přijde opravdu každý. Dámské stylové roušky zahrnují minimalistické i velmi pestře zdobené roušky, roušky v boho stylu, s maskáčovou texturou, květinové vzory, leopardí vzor a mnohé další designy. Sortiment pánských roušek je také bohatý. Narazíte na tradiční, vintage i velmi trendy vzory. S prázdnou neodejde milovník elegance ani rocker. Samozřejmostí jsou také velmi luxusně vyhlížející varianty. Co se týče roušek pro děti, pomocí veselých motivů, pestrých barev a oblíbených dětských postaviček můžete svým ratolestem nařízení nošení roušek zpříjemnit. Design v minecraft nebo spiderman stylu ocení každý kluk, pro holky jsou zase jako stvořené roušky s motivem zvířátek, jednorožců a mořské víly. Máte vybráno? Tak ať se vám dobře nosí a přečkáte díky nim dobu koronavirovou bez úhony!

Publikováno: 01. 12. 2020 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda | Doplňky

Autor: Romana Štefanová