Nová aku stěrka s vámi bude bojovat za krásu a lesk celého vašeho domova

Proč se aku stěrka stala moderním trendem v mnoha domácnostech? Protože s sebou přináší opravdovou úlevu při čištění oken. A u okenních vysavačů to platí dvojnásob, protože okny to teprve začíná. Aku stěrka se zejména v posledních letech stala opravdovým hitem. A to proto, že to opravdu natřela novinám s octovou vodou. Nejenže je mytí oken rychlejší a jednodušší, ale i efektivnější. Opravdu moderní okenní vysavač jde ale ještě o krok dál a ulehčí vám mytí a čistění mnoha dalších povrchů od kachliček přes sprchový kout až po těžko dostupné plochy. Kde se vždy zákonem schválnosti prostě šmouhy a kocouří objeví.

Nový vysavač na okna Kärcher WV 6 Plus Multiedition (doporučená cena 2 690 Kč) je multifunkčním pomocníkem do celé domácnosti. Speciální inovativní technologie stěrky z tekutého silikonu mnohem lépe přilne a kopíruje podklad, tím dokáže vysát vodu do poslední kapky. Vyčistíte s ní okna, zrcadla, hladká dvířka dveří či šuplíků. Můžete s ní čistit pracovní plochu v kuchyni i ochrannou zástěnu za varnou deskou. To ale není vše. Urychlí čištění ploch v koupelně. Dokáže bezchybně vyčistit zástěnu sprchového koutu stejně jako hladké velkoformátové dlaždice na stěnách. Když vaše děti při koupání vycákají malou potopu, stačí použít aku stěrku a vysajete vodu mnohem rychleji než klasickým způsobem. Kärcher WV 6 Plus Multiedition je pro rychlejší úklid různých povrchů vybaven čtyřmi barevně odlišenými stěrkami. Při přechodu z oken na dlaždice v koupelně jednoduše vyměníte stěrku za jinou a udržujete hygieničtější domácnost. Je jen na vás, kterou barvou budete čistit okna, kterou pracovní plochy, nebo jakou zvolíte do koupelny.

Vzhledem k tomu, že tato aku stěrka skvěle poslouží při úklidu různých ploch, je vybavena baterií s dlouhým výkonem. Vydrží čistit až 100 minut. Navíc si práci můžete snadno rozplánovat. Display ukazuje kolik času ještě zbývá do vybití baterie. Ergonomický tvar, vyváženost a nízká hmotnost přístroje usnadňuje práci a ulevuje vašim rukám.

Okenní vysavače již nemusí sloužit jen pro mytí oken, ale stávají se univerzálními pomocníky do celé domácnosti.

Více informací naleznete na www.karcher.cz/domacnost. Na blogu www.svetcisteni.cz se můžete podívat na zkušenosti ostatních.

Publikováno: 09. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Štefanová