4 skvělé způsoby, jak zvýraznit dámský outfit

Mít skvělý outfit je důležité, ale někdy může být těžké ho zvýraznit. Naštěstí existuje několik jednoduchých a kreativních způsobů, jak outfitu dodat další vrstvu zajímavosti. Zde jsou čtyři tipy, díky nimž vynikne jakýkoli vzhled.

1. Přidejte výrazný kousek

Ať už jde o jedinečný šperk, kabelku s potiskem nebo barevnou šálu, přidáním výrazného kousku do outfitu jej můžete okamžitě udělat zajímavějším. Je to skvělý způsob, jak dodat každému vzhledu osobitý nádech.

2. Míchejte textury

Přidáním různých textur do oblečení mu můžete dodat jedinečný vzhled. Zkuste například zkombinovat žebrovaný svetr se sukní z umělé kůže nebo si obléknout sametové sako k džínám.

3. Pohrajte si s proporcemi

Vytvoření nečekaných proporcí může outfit okamžitě učinit zajímavějším. Zkuste například zkombinovat oversized top s úzkými džínami nebo si oblékněte sukni v délce ke kotníkům s ustřiženým topem.

4. Vrstvěte je

Vrstvení je jedním z nejlepších způsobů, jak udělat outfit zajímavějším. Zkuste si například vzít košili na knoflíky pod pouzdrové šaty nebo rolák pod sako. Možnosti jsou nekonečné! Několika malými úpravami můžete jakýkoli outfit změnit ze základního na poutavý. Použijte tyto tipy, aby byl váš šatník zajímavější a vynikl z davu.

Publikováno: 01. 01. 2023

Kategorie: Móda | Praktické rady

Autor: Romana Štefanová